Miękkie i bezpieczne dywany Lorena Canals – do urządzania dziecięcej przestrzeni

Każdy rodzic chce, aby pokój zajmowany przez jego latorośl był nie tylko bezpieczny i funkcjonalny, ale również atrakcyjny wizualnie. Oprócz stylowych, dopasowanych do wieku i wzrostu mebli, niezwykle ważne są dodatki. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują dywany Lorena Canals, zapewniające jedwabistą miękkość, puszystość i miękkość.

Podłoga do zadań specjalnych

Pies leżący na dywanieKażdy, kto ma dzieci, doskonale wie, że idealnym miejscem do dziecięcych zabaw jest oczywiście podłoga. Do układania klocków, puzzli, rozkładania samochodzików czy bawienia się maskotkami. W związku z tym, tak ważne jest, aby uchronić malca przed infekcjami związanymi z bezpośrednim kontaktem z zimną podłogą. Pomóc w tym mogą dywany Lorena Canals. Niezwykle miękkie, zapewniające komfort termiczny dla bosych stóp, a także chroniące przed upadkiem – w szczególności wtedy, gdy użytkownikiem pokoju jest latorośl dopiero ucząca się stawiać pierwsze kroki. Ten hiszpański producent od lat zajmuje się produkcją akcesoriów dziecięcych, ukierunkowanych zarówno na wartości użytkowe, jak i estetyczne. Antyalergiczne dywany Lorena Canals są produkowane z najwyższą starannością, przy zastosowaniu wyłącznie naturalnych materiałów i ekologicznych barwników. Podczas urządzania przestrzeni dla dziecka, zapewniają bezpieczeństwo i komfort.

Od wyboru, do koloru

Kolejnym atutem przemawiającym na korzyść dywanów Lorena Canals jest niewątpliwe bogactwo wzornicze i kolorystyczne, pozwalające na dobór idealnego modelu zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Co więcej, nie trzeba będzie denerwować się na pociechę, gdy ta zechce rozwijać swój talent plastyczny na podłodze. Zabrudzenia od kredek czy pisaków przestaną być zmorą, albowiem dywany Lorena Canals można prać w pralce – bez konieczności czyszczenia chemicznego. A wszystko to bez narażenia włosia na uszkodzenie. Produkt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i certyfikaty potwierdzające jego wysoką jakość - ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 18001, a także certyfikaty AITEX.