Szukasz sposobów na przyjemny, aromatyczny wieczór? Brakuje Ci chwil dla siebie i szukasz możliwości, jak się zrelaksować w prosty sposób? Zamiast wybierać drogie zabiegi relaksujące, takie jak masaże czy SPA, zadbaj w domu o swój kącik relaksu. Niech nie zabraknie w nim miejsca na ulubioną lekturę, zdjęcia najbliższych i drogie Ci pamiątki. Wypróbuj też aromaterapię. W tym celu potrzebny Ci jest odpowiedni wosk o ulubionym zapachu i kominek. Wystarczy chwila, aby doznać przyjemności, wynikającej z unoszących się olejków eterycznych w powietrzu.

Jak to działa?

kominek do wosku

Kominek do wosku ma dwa podstawowe elementy. Pierwszy z nich to górna półeczka, na której kładziemy, rozpakowany z folii wosk, i dolna, gdzie jest miejsce na tealight, czyli malutką świeczkę. To ona rozgrzewa tarteletkę i uwalnia w powietrze całe spektrum zapachów. Dostarcza to nie tylko efektów aromatycznych, ale też wizualnych. Palący się kominek do wosku, wygląda bardzo przytulnie i romantycznie. Bez problemu można go zapalić czy to w trakcie czytania ulubionej lektury, czy nawet podczas randki. Zapewni nastrój i pozwoli się odprężyć.

Jakie to ładne!

Rynek obecnie prześciga się w kreowaniu coraz większej ilości kominków i wosków. Tarteletki wyglądają bardzo uroczo i kusząco, przypominając przy tym ciasteczka z dzieciństwa (mogą podobnie również pachnieć). Można je dostać w różnych kształtach i kolorach. Przed użyciem wystarczy zaledwie odwinąć je z ochronnej folii i położyć na górną półkę podgrzewacza. Duże szaleństwo we wzorach można zaobserwować przede wszystkim zaś w kominkach do wosku. Można je spotkać w wielu designach, kolorach czy stylach; są one dostępne od tych najbardziej prostych, ceramicznych, po te kolorowe, które przy paleniu wosku, dodają też ciekawego, luministycznego efektu. Ich różnorodność pozwala na dobranie takiego, który będzie pasował jak najlepiej do nas, jak też do wystroju naszego pokoju. Nawet jako niezapalony, kominek do wosku będzie prezentował się znakomicie!

Pomyśl o kimś lub o sobie

Kominek do wosku

staje się coraz bardziej popularny. To dobry pomysł na prezent dla nas samych, albo dla kogoś bliższego. Nadają się idealnie na dzień kobiet, walentynki czy urodziny. Dzięki nim możemy zachęcić kogoś, do chwili relaksu, jeżeli ma z tym problem. Odstresowanie się naszej drugiej, pięknej połówki, przyniesie na pewno szczęście i spokój obydwojgu Was. Nie czekaj na lepszy moment. Jeżeli czujesz, że powinnaś zrobić coś dla siebie – rób to! Najlepszy czas na działanie, to jest zawsze teraz!