Aby codzienny rytuał picia kawy miał rację bytu, potrzebuje specjalnej oprawy. I nie chodzi bynajmniej o posiadanie smacznych i aromatycznych ziaren, bo to nie pozostawia najmniejszych wątpliwości, a filiżanek, które zamienią nawet najbardziej pochmurny i szary dzień w pełen energii poranek. Polecaną propozycją w tym zakresie jest zdobiona porcelana Villeroy&Boch z kolekcji Cellini, której nieskazitelna biel zamknięta w filigranowej lecz pełnej luksusu formie, spełni oczekiwania najbardziej wybrednych smakoszy.

Cellini – zestaw, który zadowoli wszystkich

porcelanaSeria Cellini z porcelany Premium to klasyczna stylistyka utrzymana w renesansowym wydaniu, która smakiem idealnej kawy przekona do siebie niejednego sceptyka. Tradycyjne kształty w połączeniu z promienną bielą i eleganckim designem stanowi o najważniejszych atutach, które niezaprzeczalnie wyróżniają serwis na tle innych marek. Kolekcja zawdzięcza swoją nazwę włoskiemu artyście doby renesansu - Benvenuto Celliniemu, który zapoczątkował współczesny design w antycznej postaci. To, co jeszcze zasługuje na uwzględnienie to niewątpliwie bogate tłoczenia i ornamentyka łącząca w sobie motyw roślinny ze splecionymi paskami. Wszystko to sprawia, że zdobiona porcelana Villeroy&Boch z kolekcji Cellini znajduje szerokie zastosowanie zarówno podczas rodzinnych, kameralnych spotkań w gronie najbliższych osób, jak i pełnych luksusu i splendoru dużych uroczystościach, w których bogata oprawa miesza się z kunsztownym wykończeniem.

Zastawa na każdą okoliczność

Wybierając zdobioną porcelanę Villeroy&Boch z kolekcji Cellini możemy mieć pewność, że fenomenalnie sprawdzi się na każdym przyjęciu. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie jej bogactwo. Efektowne półmiski, miski i koszyki na chleb uwieńczą przepełnione elegancją i wytwornością przyjęcie, podczas gdy szeroki wybór talerzy, filiżanek i spodków uprzyjemni kameralną uroczystość. Rozmaite, zaokrąglone kształty decydują o klasycznym designie i ponadczasowej elegancji, jednoznacznie świadcząc o tym, że tradycyjne rozwiązania mogą być równie urokliwe.

Zróżnicowanie stylistyczne i wzornicze – kluczem do sukcesu

Zdobiona porcelana Villeroy&Boch to projekt niemieckiej firmy, która od 1748 roku jest renomowanym i jednym z najbardziej znanych producentów wysokiej jakości ceramiki. Szeroki przekrój oferowanego asortymentu trafia w oczekiwania wielu odbiorców, dzięki czemu idealną propozycję znajdą dla siebie zarówno pasjonaci klasycznej elegancji, współczesnego designu, jak i miłośnicy rustykalnych, sielskich wzorów.