Kiedy przychodzi lato, znacznie częściej marzymy o pięknym obrusie na naszym stole. Chcemy, aby doskonale komponował się z piękną, dobrze dobraną zastawą. Poszukujemy obrusu o wysokiej jakości i urzekających wzorach. Nie jest to łatwe zadanie, jednak istnieją marki, którym można zaufać w kwestii obrusu.

Słowo o marce

obrusy duni jenia

Firma Duni to iście skandynawska precyzja. Wywodząca się ze Szwecji marka stawia na wysoką jakość produktów i piękny wygląd. Dostarcza wszystko, co jest potrzebne, aby nasz stół urzekał i pięknie wyglądał. Od obrusów po świece, kubki czy serwetki. Mnogość inspiracji sprawia, że produkty marki Duni są chętnie wybierane na całym świecie. Bogate wzornictwo już wielokrotnie zostało docenione przez konsumentów, czego dowodem jest stale rosnąca renoma marki. Marce bliska jest również ekologia oraz odpowiednie dla planety wartości. To kolejny plus marki.

Upiększ swój stół

Obrusy Duni Jenia to jakość sama w sobie. Materiały najwyższej klasy oraz odpowiednia gramatura sprawiają, że obrusy doskonale układają się na stole i nadają mu perfekcjonizmu. W obrusach przewijają się motywy kwiatowe czy też barwne, przyciągające uwagę kolory. Ich wykończenie zwraca uwagę nawet podczas codziennego użytkowania. Obrusy Duni Jenia niejednokrotnie są wykorzystywane nie tylko w prywatnych domach, lecz także w cieszących się renomą restauracjach czy hotelach. Takie obrusy nie tylko dobrze się prezentują, ale i potrafią być plamoodporne. Trzeba też dodać, że nie zmieniają łatwo swojego wyglądu. Jeśli obrus jednak się zabrudzi, możemy z łatwością wrzucić go do pralki i nie martwić się, że tego nie przetrwa. Obrus nie wymaga też prasowania, od razu wraca bowiem do pierwotnego kształtu. Obrusy Duni Jenia zwykle pięknie prezentują się w otoczeniu innych przedmiotów z kolekcji Duni, jak bieżniki, serwetki czy świeczki. Często kolory umiejętnie się dopełniają albo ciekawie ze sobą kontrastują, zachowując jednocześnie wrażenie spójności. Niektóre obrusy Duni Jenia sprawiają wrażenie podobnych do lnu, co nadaje im lekkości i letniego wyglądu. Podczas wakacyjnych kolacji taki obrus umiejętnie upiększy nasze wnętrze bądź doda stylu obiadowi na tarasie. Spotkanie w gronie przyjaciół od razu stanie się bardziej wykwintne i udane. Warto poszukiwać zwłaszcza sezonowych kolekcji, gdzie wykorzystywane zostają dodatkowe, piękne motywy. Obrusy od Duni to jakość i klasa sama w sobie. Na pewno zrobią furorę na rodzinnym spotkaniu czy w gronie przyjaciół. Dobre materiały, kolorystyka oraz ciekawe elementy sprawiają, że obrusy Duni Jenia nigdy nie wychodzą z mody.